Solina -30%

#SolinaMinus30Procent
Ruszaj jesienią w Bieszczady!

FB IMG 1599194511142

 
 
 Zachęcamy obiekty noclegowe z terenu Gminy Solina do udziału w programie „Solina -30%”. Akcja polega na obniżeniu cen noclegów o 30% w stosunku do cen w sezonie letnim. Planowana jest na październik oraz listopad 2020.  
Program będzie promowany za pomocą naszej strony internetowej, social media, grupy tematyczne. Oferta zostanie zgłoszona do mediów ogólnokrajowych (TVP Info) oraz regionalnych TVP Rzeszów, Radio Rzeszów, do Polskiej Organizacji Turystycznej i Podkarpackiej Regionalnej Organizacji Turystycznej.
 
 Zachęcamy gestorów z terenu Gminy Solina już dziś do wysyłania swoich ofert na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Prosimy o dołączenie zdjęcie obiektu z umieszczonym na nim hashtagiem #SolinaMinus30Procent oraz linkiem do Waszej strony www, która będzie się otwierała po kliknięciu w obrazek - Zdjęcie nie może przekraczać szerokości 600 megapixeli oraz być większe rozmiarowo niż 1 mb. Zostaną one umieszczone na stronie www.goksolina.pl w menu „Turystyka” w zakładce Solina-30% w kolejności narastającej. Każdy obiekt może wysłać tylko jedno zgłoszenie. 
Po usunięciu nie ma możliwości ponownego dodania. 
 
#GminaSolina #GOKSiT #LiderTurystyki